Трансфер

Туристичний трансфер - послуга, яка ще не встигла здобути широку популярність серед наших туристів. Якщо коротко, то туристичний трансфер - це послуга з перевезення туристів. Але насправді, зрозумілі набагато ширше, ніж може спершу здатися.

Як влаштований туристичний трансфер

Для прикладу візьмемо ситуацію з трансфером від аеропорту до готелю. При виході з аеропорту Вас зустріне людина з табличкою. Якщо Ви замовляли трансфер самостійно, то на табличці має бути зазначено Ваше ім'я. Якщо ж трансфер входив у вартість турпакета, то на табличці, як правило, вказується назви турагентства. Після зустрічі Вас супроводжують до машини і відвозять в готель.

Варто відзначити, що якщо Ви замовляєте трансфер від готелю в аеропорт, то супроводжуючого Ви будете очікувати в холі готелю.

Види трансферу

Існує кілька видів туристичного трансферу:

Переваги трансферу

В першу чергу варто відзначити, що трансфер це перш за все зручність. Вам не потрібно турбуватися про те, яким чином дістатися до готелю. Після перельоту, нехай навіть і не дуже довгого, хочеться скоріше розслабитися і отримувати задоволення від довгоочікуваної відпустки. Пошук транспорту до Вашого готелю, може зайняти деякий час. Послуги таксі, наприклад, можуть бути досить дорогим задоволенням. Це в свою чергу може позначитися на перше враження від країни, в яку Ви прилетіли відпочивати, неприємний осад може залишитися до кінця відпустки. Трансфер - це гарантований комфорт і зручність з перших хвилин перебування в чужій країні.

До переваг трансферу також можна віднести допомогу в навантаження та розвантаження багажу. Це особливо актуально для тих, у кого багато великих валіз і сумок. Якщо Ви приїхали на відпочинок всією сім'єю, напевно валіз у Вас буде багато. Останнє ніж Вам захочеться займатися, так це їх навантаженням.

Люди, які зустрінуть Вас в аеропорту, як правило російськомовні. Для того, щоб дістатися до готелю, Вам навіть не потрібно знати іноземну мову. По дорозі в готель Ви можете спілкуватися з гідом і розпитати більше про країну і місто. Він зможе розповісти Вам про головні визначні пам'ятки і екскурсіях в місті і за його межами.

Підводячи підсумки хотілося б сказати, що туристичний трансфер це значна економія часу і нервів. Всі ми любимо зручність і комфорт, так навіщо ж від нього відмовитися? Замовляючи туристичні путівки в компанії Тантур, Вам не доведеться додатково платити за послуги з перевезення. Трансфер вже включений у вартість путівки.

Оценить:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 оценок, средняя: 5,00
Loading...

Інші послуги

#

Підбір турів

детальніше
#

Авіаквитки

детальніше
#

Страхування

детальніше

Потрібна допомога в підборі туру?

Заповніть форму та отримаєте підбір гарячих турів

Гарячі тури