Візи

Щодо безвізового режиму українці можуть їздити в більш ніж 80 країн. У 54 країни українці мають спрощені в'їзд (електронна віза або віза по прибуттю в країну). До слова в Туреччині, Тунісі і на Сейшелах можна відпочивати без візи цілий місяць, в Чорногорії - два, а в Перу пускають аж на півроку.

Ще з більш ніж 20 країнами ведуться переговори про скасування візового режиму або його спрощення. Проте багато угоди ще не досягнуто. Тому, якщо ви вже вибрали дату звітного відпустки і визначилися з майбутньою поїздкою, готувати документи для отримання візи слід не менше ніж за місяць.

Як краще оформити візу?

Оформленням візи можете займатися самостійно або ж звернутися в турагентство за професійною допомогою і повним супроводом.

Оформляючи візу самостійно вам потрібно буде зібрати ціле безліч документів і супровідних паперів. Довідка про доходи, виписки з банку, свідоцтво про шлюб і копія трудової книжки - і це ще далеко не повний список необхідних документів. Крім збору повного пакету документів, потрібно ще стати в чергу на отримання візи, оформити страховий поліс, замовити переклад документів, заповнити візову анкету, вирішити питання з проживанням та багато іншого. На весь процес самостійного оформлення візи знадобиться чимало часу. Вкластися у відведені часові рамки буде досить непросто, особливо враховуючи, що потрібно якось поєднувати це все з роботою. Так само, не факт, що з першого разу вам вдасться правильно заповнити анкету і зібрати всі документи. Це може послужити причиною відмови при отриманні візи, в слідстві чого ретельно заплановану поїздку доведеться відкласти.

Якщо ви не сильні в усій цій паперовій тяганині і щільний робочий графік вам не дозволяє виділити час на проходження співбесід у посольстві і стояння в чергах, то кращим варіантом для вас стане звернення за допомогою до фахівців турагентства. Це значно збільшить ваші шанси на отримання візи, так як всі ризики і відповідальність лягати на турагентство. Ви можете уникнути безлічі проблем, які можуть виникнути при подачі документів у візовий центр або посольство і заощадити чимало часу поклавшись на допомогу професіоналів.

Як турагенство "Тантур" допоможе отримати візу?

Спершу співробітники нашої компанії уточнять мета ваше поїздки, а також маршрут. Ми цікавимося, як ви збираєтеся провести час, перебуваючи в іншій країні. Це необхідно для того, щоб визначити вид візи (туристична, транзитна або інша) і термін на який буде оформлятися віза.

Після того ми детально розповімо вам про нюанси отримання візи, ознайомимо з переліком потрібних документів, які необхідно подати на розгляд співробітникам візового центру або консульства.

Далі ми починаємо оформлення відповідних документів:

 

Чому варто оформляти візу в турагентстві "Тантур"

Компетентність

Після вибору країни, в яку ви бажаєте поїхати, ми надамо повний список документів, які необхідні для подачі на отримання візи. Ми позбавимо вас від необхідності шукати додаткову інформацію та відомості про необхідні документи.

Швидкість

Володіючи багаторічним досвідом в оформленні путівок, наші співробітники знають всі найменші нюанси процесу розгляду документів у візовому центрі і консульстві. Так що процес отримання візи не буде затягуватися і ви швидше можете поїхати на довгоочікуваний відпочинок.

Зручність

Вам не потрібно самостійно збирати повний пакет документів. Достатньо лише подати невелику кількість найнеобхідніших паперів, а всю іншу роботу по по оформленню документів на візу підготовляти співробітники нашого турагентства.

Комплекс послуг

Головною перевагою звернення в турагентство Тантур є комплексна підготовка всіх документів. Ви не будете платити за візу окремо. Ми надає допомогу в підготовці документів та оформленні візи тільки в складі турпакета, який ви оберете. Оперативність отримання візи, а також гарантований захист від можливих форс мажорів з лишком компенсують Ваші витрати на її оформлення в складі обраного турпакета.

Звертайтеся в туристичне агентство Тантура і отримаєте повну інформацію про те, які потрібні документи для отримання візи, а також як оформити візу в складі турпакета. Зв'язатися з нами можна скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті, або зателефонувавши за телефонами: (0432) 61 03 51, (0432) 67 12 02.

Оценить:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 оценок, средняя: 5,00
Loading...

Інші послуги

#

Підбір турів

детальніше
#

Трансфер

детальніше
#

Авіаквитки

детальніше
#

Страхування

детальніше

Потрібна допомога в підборі туру?

Заповніть форму та отримаєте підбір гарячих турів

Гарячі тури